Menu

Inteligentní Klávesy-Seznam Z Klávesové Zkratky Pro Windows

více-informací

Windows má šarže z různé volby na jak vy zaměstnat . jste Down na s myší společně s a touchpad . If si někdy mysleli, že potřeba být a rychlejší způsobem, než zvýraznění Stuff nebo hledání tlačítko a then Kliknutím na tlačítko Your myš, pak jste pravděpodobně Perfect. Níže jsou některé krátké vyjmout klíče pro Windows , který může nebo může není rozumět o, více zde.

F5 pro obnovení a stránka

Tento postup funguje na Near dost jakékoli Web prohlížeč. Že je dobrý dobrý  Skvělé zprávy Pokud jste uživatel Firefoxu , stejně jako vaše mate je a potvrzeno Web Explorer osoba, která ještě jste Exchange PC někdy. Místo na lov zjistit kde je tlačítko Aktualizovat (nebo má přeneseno na například Firefox did když je přesunuto na variant 4), jednoduše stisknutím tlačítka F5 aktualizujte stránku jste on .

experimentovat s CTRL Y

Tento jeden je bit Strange as funkce jiný efekt na on App jste používáte. Tedy nepoužívejte vyzkoušet nějakou věc , které jste Care o. V určité software, stisknutí klávesy CTRL Y Will pravděpodobně automaticky re-dělat co jste Last zadali. V Others, to will odstranit řádek jste na. Its ' cvičení pøed datle okna kdo is proč not docela as konzistentní jako chcete .

CTRL N

Obvykle otevřít Fresh okno this program jste spuštěna. Zda to je prohlížeč Word, Excel nebo cokoli . neúmyslně stisknutím klávesy CTRL-N CAN často Trigger Panic jak to zdá se, že jste jen smazal vše jste zadali. Stop pocení -nemáte -jste otevřeli Fresh instance z program . Zavřít nebo use náhledy na Foot z na vybrat předchozí case.

F 2

Tento nabízí rychle pro přejmenování dokumentu. Jednou jste v soubor otevřít nebo uložit soubor programy jako Word, zvýraznění název souboru a stisknutím klávesy F2 bude povolení , chcete-li upravit název dokumentu. Skvělé když máte uložené něco pomocí překlep od dokument jméno a být vědomi nikdy najít IT znovu Pokud nechcete přejmenovat do něco rozumnější. Funguje v Excelu jako velmi (dobře -zvýrazněte buňky a stiskněte F2 v pořadí upravit vlastní buňky.

Ctrl F

Jak does tato burza dle plán až k plán a dokonce dle líčení až k líčení ačkoliv inženýři Applications pokusit se, aby Things více přístupné . Vyzkoušet CTRL-F a zjištění cesta Apps k němu odpovědět .

CTRL + a Ctrl-(ne zapomínání CTRL 0)

Užitečné kdy web jste hledáte at má dělali něco Strange s jeho vlastní písmo velikosti. CTRL + bude go up velikost (řekněme z 100 procent na 125%), CTRL- moci přetažení zpět dolů o velikost. a CTRL 0 (to je , že je nula, ne písmeno o) Will Return rovnou zpět do vaší Regular 100% velikost obrazovky to je mnohem snazší než bít jeden z The další mix je cesty krát v případě, že jste byli při pohrávání spíše více než je dobré pro vy .

Aplikace nabídka Specific zkratky

od nelze zkuste So s položkami nabídky které nejsou okamžitě viditelné- cokoliv pod soubor v nabídce soubor instance -tam bude být zásoba aplikace specifické zástupceKlávesová zkratka které can být dosaženo, někdy s klávesu CTRL s a písmeno , nějaký čas by pomocí jednoho z tyto F klávesy na Top z vaší klávesnice Computer.